Obniżki dla naszych uczestników

Cześć! Tym razem chcemy was pocieszyć obniżkami na nasze programy. W czym obniżki są dobre i co po potrzebne - nie potrzebuje komentarzy :) Mamy cały rozbudowany system obniżek, każdy może znaleźć coś dla siebie:

Obniżka za opinię – napisz interesującą opinię o wyprawie i otrzymaj obniżkę o wysokości 10 % od ceny. Opinie możesz napisać po powrocie z wyprawy, zaliczmy obniżkę po napisaniu. Możemy zwrócić pieniądze na kartę lub zaliczyć w rachunek następnych wypraw. Opinia zostanie umieszczona tutaj: opinie z wypraw. Obowiązkowo zapoznaj się z zaleceniami i wymaganiami dla opinii tutaj>>.

Obniżka za wierność - mamy wiele stałych klientów i lubimy ich. Wszyscy, kto chodził z nami, otrzymują obniżkę o wysokości 10% na wyprawy na Ukrainie i w Rosji oraz 5% na wyprawy zagraniczne.

Obniżka za kolegę – zaproś kolegów na wyprawę i otrzymaj obniżkę! Pierwszy zaproszony - 10% i każdy następny - 5%.

Obniżka hurtowa – jeśli idziecie w licznym gronie, też macie prawo na obniżkę! 10% dla każdego w gronie z 5 osób i więcej oraz 15% dla grona z więcej niż 10 osób.

Obniżka studencka – też byliśmy studentami i dajemy studentom obniżkę o wysokości 10%.

Obniżka muzyczna – jeśli grasz na gitarze, zabierz ją ze sobą i otrzymaj 10% obniżki! Ale obowiązkowo zapytaj przed wyprawą, czy właśnie Ty musisz brać gitarę - żeby na wyprawie nie okazały się dwie.

Obniżka dla dzieci – dzieci w wieku od 7 do 14 lat w towarzystwie rodziców mają obniżkę o wysokości 30%. Dzieci młodsze niż 7 lat - 50%. Rodzice idą bez obniżek.

Obniżka indywidualna – dla naszych stałych klientów czasem zmieniamy reguły i możemy udzielić dużej obniżki. Jest do negocjowania personalnego.

Warunki korzystania z obniżek:

  1. Obniżkę można ustalić i zatwierdzić z nami przed wyprawą. Na wyprawie nie należy prosić przewodnika o obniżkę.
  2. Obniżek się ze sobą nie dodaje, także nie dodaje się je do promocji, ulotek i certyfikatów. Wybieraj, co lepiej się opłaca. Wyjątkiem jest obniżka za opinię - ją można dodać do innych obniżek.
  3. Nie dajemy obniżek w grupach z mniej niż 5 osób. Wyjątek stanowi obniżka za opinię. Promocje na wyprawy w takich grupach są ważne.
  4. Dla programów egzotycznych i wysokościowych dzielimy procent obniżki przez dwa.

Мы в Непале

Było pomocne? Udostępnij:
5