Opinie uczestników

Jak to - chodzić z nami na wyprawy? Nikt nie opowie lepiej, niż sami uczestnicy! Dlatego czytaj opinie i zapomnij o wątpliwościach. Czeka na Ciebie niezapomniany wypoczynek!

Regiony: Karpaty   Islandia   Turcja   Norwegia   Na zamówienie   Nepal   Cypr  
Na własnej skórze
Autor: Sawczenko Natalia, 21 lat
Kijów

Pomysł przyszedł nieoczekiwanie. Więc zdecydowałam nie zwlekać i pójść w góry w najbliższy weekend. Tak rozpoczęła się podróż, która podzieliła moje życie na “przed” i “po”. Czasem mi było trudno jak nigdy wcześniej: wiatr zdmuchiwał, nogi nie trzymały od zmęczenia, niektóre podejścia wydawały się być nieskończonymi, ale żadnego razu nie żałowałam.

Więcej
Moja pierwsza w życiu wyprawa
Autor: Małysz Natalia, 23 lata
Krzywy Róg

Planowaliśmy z kochanym wypoczynek, i podczas burzliwej dyskusji wpadliśmy na pomysł pieszej wyprawy w Karpatach… Ta decyzja była dla mnie niełatwa, ponieważ jestem bardzo daleka od sportu. 

Więcej
Gdzieś na szczycie góry...
Autor: Melnyczuk Anna, 24 lata
Kijów

Lato, sierpień, tydzień wolnego. Co robić? Pójść na wyprawę! 

To była moja pierwsza wyprawa w Karpaty. Wcześniej był Krym i inny aktywny wypoczynek z namiotami. Trasę wybrałam szybko, bo wcale się nie orientowałam w karpackim terenie.

Więcej
Niebiescy stróże - Wejście
Autor: Maryna Guzij, 26 lat
Ukraina, Charków

Czym jest wyprawa? Każdy, kto idzie w taką drogę, wyobraża ją inaczej. Myślałam, że wyprawy są dla ludzi mocnych duchem i ciałem, a teraz rozumiem, że wyprawa jest dla każdego, że to ona robi cię mocniejszych duchem i ciałem. 

Więcej