Opinie uczestników

Jak to - chodzić z nami na wyprawy? Nikt nie opowie lepiej, niż sami uczestnicy! Dlatego czytaj opinie i zapomnij o wątpliwościach. Czeka na Ciebie niezapomniany wypoczynek!

Regiony: Karpaty   Islandia   Turcja   Norwegia   Na zamówienie   Nepal   Cypr  
Pierwsze spotkanie z Himalajami
Autor: Oleg Furmanow, 38 lat
Winnica

Wszystko się zaczęło z tego, że chciałem pokazać żonie naturę, prawdziwe piękno naszej planety. Miałem wybrać między Karpatami a Nepalem. Ale obcowanie w sieci z Tarasem pomogło się wyznaczyć. Zgadnijcie, co wybrałem?)

Więcej
Musisz pójść do Annapurny
Autor: Aleksandra Smirnowa, 34 lata
Kijów

Świt w bazie pod Annapurną będzie przychodził w moje sny. To chwila, kiedy idziesz razem ze słońcem. Góry zmieniają barwę, promienie zapala ich szczyty. Śnieg “płonie”, zdejmują się chmurki pary. Stawiasz kroki szybciej - słońce robi to samo. I nareszcie - cel. W ten moment rozumiesz - mogę więcej!

Więcej
Na własnej skórze
Autor: Sawczenko Natalia, 21 lat
Kijów

Pomysł przyszedł nieoczekiwanie. Więc zdecydowałam nie zwlekać i pójść w góry w najbliższy weekend. Tak rozpoczęła się podróż, która podzieliła moje życie na “przed” i “po”. Czasem mi było trudno jak nigdy wcześniej: wiatr zdmuchiwał, nogi nie trzymały od zmęczenia, niektóre podejścia wydawały się być nieskończonymi, ale żadnego razu nie żałowałam.

Więcej
Moja pierwsza w życiu wyprawa
Autor: Małysz Natalia, 23 lata
Krzywy Róg

Planowaliśmy z kochanym wypoczynek, i podczas burzliwej dyskusji wpadliśmy na pomysł pieszej wyprawy w Karpatach… Ta decyzja była dla mnie niełatwa, ponieważ jestem bardzo daleka od sportu. 

Więcej
Moja Norwegia
Autor: Maryna Hucalenko, 30 lat
Polska, Lublin

Kiedy wybierałam wyprawę i nareszcie wybrałam Norwegię, nawet nie podejrzewałam, że ona zrobi na mnie takie wrażenie. 

Więcej
Islandia - miejsce, gdzie szukałam siebie
Autor: Maryna Ruban, 22 lata
Kijów

Pewnego razu dostałam propozycję przeprowadzenia wyprawy na Islandii, i w tym celu rzuciłam pracę. Chciałam zmian.

Więcej
Jak pojechałam w odwiedziny do trolli
Autor: Stepanenko Olga, 26 lat
Kijów

Norwegia spotkała nas pochmurną pogodą i temperaturą +16 °C, ale to wcale nie zepsuło wrażenia od tego nadzwyczajnego kraju, którego piękno zaczynasz podziwiać jeszcze z pokładu samolotu.

Więcej
Gdzieś na szczycie góry...
Autor: Melnyczuk Anna, 24 lata
Kijów

Lato, sierpień, tydzień wolnego. Co robić? Pójść na wyprawę! 

To była moja pierwsza wyprawa w Karpaty. Wcześniej był Krym i inny aktywny wypoczynek z namiotami. Trasę wybrałam szybko, bo wcale się nie orientowałam w karpackim terenie.

Więcej
Niebiescy stróże - Wejście
Autor: Maryna Guzij, 26 lat
Ukraina, Charków

Czym jest wyprawa? Każdy, kto idzie w taką drogę, wyobraża ją inaczej. Myślałam, że wyprawy są dla ludzi mocnych duchem i ciałem, a teraz rozumiem, że wyprawa jest dla każdego, że to ona robi cię mocniejszych duchem i ciałem. 

Więcej
Kolekcjonujcie wspomnienia
Autor: Olga Kunicka, 54 lata
Biała Cerkiew

Człowiek poznaje siebie na tyle na ile poznaje ten świat

H. Heine.

 

Więcej
Małe życie na Islandii
Autor: Kabysz Ania, 23 lata
Biała Cerkiew

Tak się ułożyło, że najpiękniejsze i najjaskrawsze chwile w moim życiu zdarzały się przypadkowo i bez planowania. Nie mogę powiedzieć, że moja podróż na Islandię była niezaplanowana, ale wewnętrzne motywy, które pobudziły mnie pojechać na północny zachód Europy, były spontaniczne.

Więcej