Program Partnerski klubu Kuluar

Mamy wspaniałe wiadomości!

Po raz pierwszy na rynku turystyki górskiej - program partnerski, dzięki któremu możesz zyskać od 10% ceny wyprawy za swoje rekomendacje.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Bezpłatnie (lub taniej) pójść na wyprawę – za pomocą zebranych punktów możesz w pełni zapłacić za każdy z naszych programów
  • Dodatkowy dochód – zarobione punkty można konwertować w Webmoney lub doładowanie na telefon

Ile?

Wszystko zależy tylko od Twojej chęci i udziału.

Na przykład:

W ciągu miesiąca z Twoją rekomendacją na wyprawy poszły dwie osoby – jedna na wyprawę grzbietem Czarnohora (cena 150$), druga - w trek pod Annapurnę (cena 780$).  10% od ceny są Twoje, więc za pierwszą osobę otrzymujesz 15$, za drugą - 78$.

Czyli łącznie, zarobisz 93$ – – przyznaj, że to nieźle. Możesz je konwertować lub bezpłatnie pójść na wyprawę w Karpaty(3 dni).

Im więcej chętnych znajdziesz, tym więcej zarobisz.

Dla kogo?

Program partnerski jest skierowany przede wszystkim na naszych uczestników - już z nami byli i wiedzą, jak pracujemy, a więc mogą nas polecić kolegom.

Oczywiście, najlepiej się uda osobom prowadzącym swojego bloga lub stronę w sieci. Jeśli już masz bazę czytelników, pozostaje Ci tylko wrzucić link do swojego programu partnerskiego.

Jak to działa?

Wszystko jest bardzo proste:

  1. Czytasz regulamin, akceptujesz i rejestrujesz się
  2. Umieszczasz swój link partnerski w swoim blogu lub, na przykład, stronie na Facebook’u. Może to wyglądać tak: /?p=15 - gdzie zamiast 15 wpisujesz swój ID. Najlepiej umieścić link nie na stronę główną, tylko na opis wyprawy.
  3. Profit! Obserwujesz ilość kliknięć i zapisy na wyprawy (przeliczają się automatycznie). Wskaźniki «Na pewno pójdę na wyprawę» oraz «Zapłacono» są zaznaczane przez naszych menedżerów.
  4. Osoba, która skorzystała z Twojego linku, zostaje zarezerwowana przez Ciebie na okres 3 miesięcy. To znaczy, że jeśli nie zapisze się dzisiaj, ale za 80 dni z tej samej przeglądarki, wszystko jedno jest zaliczana do Ciebie.
  5. Punkty są naliczane na Twoje konto po odbyciu wyprawy przez uczestnika.

Link do rejestracji lub przycisk do logowania znajdziesz na dole strony (w footerze).

Ссылка на регистрацию в футере

Poleć nas i pójdź na wyprawę taniej!

Było pomocne? Udostępnij:
5