Wyprawy korporacyjne

Możemy organizować niezapomnianą przygodę dla Twojego zespołu na Islandii, w Norwegii, Nepalu lub Peru? To jest daleko, drogo i gustownie. Taka podróż będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich współpracowników. Niewątpliwie, w oczach każdego uczestnika to będzie wydarzeniem roku kojarzonym z nazwą firmy. Czyż to nie jest   wspaniałe?

корпоративный поход в непал, исландию

Wspólne przeżycia i doświadczenia sprawiają, że współpracownicy stają się prawdziwym zespołem! A wspólne wspomnienia będą wspaniałym tematem na rozmowę po pracy.

тимбилдингкомандообразование

Planowanie takiego korporacyjnego wypoczynku będzie dobrą motywacją dla pracowników, żeby się starali pracować szybciej i skuteczniej!

цветные горы Исландии

Ale nie każda firma ma tyle czasu i środków na team-building, dlatego mamy skromniejsze opcje – Karpaty, Kaukaz, Gruzja, Turcja. Korporacyjna wyprawa w tych miejscowościach pod względem budowania zespołu nie będzie ani odrobinę gorsza od zagranicznych podróży! Przy tym wydatki na taki wyjazd będą o wiele mniejsze.

корпоративный поход в Карпатахна тропе

Zawsze możesz do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie na pocztę, i w szczegółach opowiemy o możliwych programach i regionach. Ostateczna decyzja jest po Twojej stronie.

Dlaczego korporacyjna wyprawa jest tak dobra do budowania zespołu

Wiesz, od czego się zaczynają nasze wyprawy w góry? Od zapoznania się uczestników. «Po co? Przecież się znamy!» - powiecie. A czy jesteście pewni, że wszyscy koledzy znają o hobby i zainteresowaniach innych? Wieczorem, przy ognisku każdy uczestnik opowie swoją historię życia. Zazwyczaj to krótka biografia, opowieść o hobby, o przygodach, planach na przyszłość, marzeniach. To nie tylko interesujące, ale też pożyteczne. Kto wie - może znajdą się koledzy o wspólnych zainteresowaniach? To jeszcze lepiej ich połączy - czyż nie o to nam chodzi?

на лодочках по Непалукоманда!

W wyprawie często zachodzą sytuacje potrzebujące wspólnego udziału - przejście przez rzekę, zbieranie drew czy biwakowanie. To jeszcze lepiej zjednoczy zespół i pomoże wykryć ukrytych liderów albo też leniuchów :) których, mamy nadzieję, nie będzie. W górach ukazuje się prawdziwa istota człowieka. Władimir Wysocki śpiewał: «Gdy w twym życiu się zjawił ktoś, Kto wygląda jak równy gość, Ale nie wiesz, czy szczery jest, Czy na pokaz ma gest. Weź go w góry na stromy stok, Nie odstępuj go tam na krok. Jedna lina niech łączy was - Dla was dwojga w sam raz.»

переправа через рекув лагере

Im trudniejsza będzie wyprawa i im gorsza pogoda, tym jaśniej widać cechy osobowości człowieka. Skorzystaj z możliwości dowiedzieć się więcej o współpracownikach!

Warto przypomnieć, że na wyprawie nam może towarzyszyć zawodowy fotograf, który złapie wszystkie jaskrawe momenty, i po powrocie będziecie mieli sporo wspaniałych zdjęć. Będzie co zawiesić na ścianie w gabinecie, niech wszyscy widzą, że w Twojej firmie pracują aktywni i interesujący ludzie!

ночное фото

Gry na wyprawie korporacyjnej

Jak być bez gier? Wieczorem albo nawet podczas przejścia będziemy grać w różne gry motywujące uczestników do myślenia i śmiechu. Wspólne wieczory przy ognisku też będą dobrym narzędziem do budowania zespołu.

Z naszych usług organizacji korporacyjnego wypoczynku już skorzystało wielu przedstawicieli dużych spółek , banków , i małych firm.

 

Też chcemy pójść! Jak zamówić wyprawę?

 

Jest kilka prostych opcji. Możecie skontaktować się z nami w dowolny sposób - przez kontakty lub nacisnąć przycisk poniżej i zapisać się.

 

 

Po prostu powiedz, czego chcesz, i wasz korporacyjny wypoczynek będzie niezapomniany i maksymalnie pożyteczny dla budowania zespołu! Jeśli dotychczas masz wątpliwości, przeczytaj opinie o naszej pracy.

 

Było pomocne? Udostępnij:
5