Ekoturystyka na Ukrainie

Zielona turystyka – to sposób na ucieczkę od gwarnych miast do prawdziwego zjednoczenia z naturą. We współczesnym uprzemysłowionym świecie z jego szaloną szybkością często warto zrobić przerwę, ponownie uruchomić umysł. To najlepiej da się zrobić na łonie natury w towarzystwie ludzi o wspólnym zainteresowaniach. Właśnie taki wypoczynek proponujemy!

Ekoturystyka – aktywny wypoczynek

Jesteśmy fachowcami w organizacji aktywnego niezapomnianego wypoczynku na przyrodzie. Namioty, góry, lasy, rzeki, ognisko, dobre towarzystwo, gwiezdne niebo nad głową, smaczne jedzenie, górskie ścieżki i niezwykłe krajobrazy - tym dla nas jest Ekoturystyka. Jeśli chcesz przez cały dzień pić piwko na ławce obok wiejskiej chaty - tego z nami nie znajdziesz. Jednak jeśli Cię zachwycają niepowtarzalne widoki, nowe znajomości i wypróbowania, jeśli Cię nie straszą noclegi w namiocie wśród lasu pod rozgwieżdżonym niebem - obowiązkowo pójdź z nami na wyprawę!

зеленый туризм в Карпатахзеленый туризм - посиделки у костра

Dlaczego z nami?

  • Lepsza oferta. Nie byliśmy pierwsi na rynku wypraw, ale chcemy się stać pierwsi. Dlatego po prostu nie możemy sobie pozwolić na zły serwis i zbyt wysokie ceny.   
  • Aktywny wypoczynek, podróże, wyprawy i spływy - to wszystko od nas. To jest celem i pasją naszego życia. Zobaczysz naszą miłość do natury i obowiązkowo też ją poczujesz! 
  • Pracujemy dla was i nieźle: czytaj opinie uczestników >>.
  • Doświadczeni przewodnicy. Z wami będą pracować tylko doświadczeni przewodnicy, o których można przeczytać tutaj. Dobrze robią i lubią swoją pracę.
  • Mnóstwo tras. Mamy oferty zarówno dla początkujących podróżników, jak i bardziej doświadczonych. Wybierzemy najlepszą trasę dla każdego!

Ekoturystyka w Karpatach, Zakarpaciu

Niewątpliwie, najbardziej «Eko» turystyka na Ukrainie to – wyprawy w góry Karpackie i w Zakarpaciu. Właśnie taka wyprawa jest najlepszym sposobem na zjednoczenie się z naturą. Proponujemy przejść się przepięknymi ścieżkami i wejść na najwyższe szczyty kraju. 

зеленый туризм в ЗакарпатьеWyprawa na grzbiet Czarnohora - 6 dni

To jest niewątpliwie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza trasa w Karpatach. I najpopularniejsza. W 6 dni wejdziesz na wszystkie 2-tysięczniki Ukrainy. Wyprawy tą trasą startują co niedzielę, dołącz!

Cały opis >>

 

 

восхождение на ГоверлуWejście na Howerlę - 3 dni

Jesteśmy pewni, że każdy Ukrainiec musi przynajmniej jeden raz trafić na najwyższy szczyt kraju! Z niego można zobaczyć przepiękne widoki, natomiast wejście nie jest zbyt trudne. Na pewno to pokonasz!

Cały opis >>

Mamy wiele pięknych i ciekawych tras, które są trochę mniej popularne. ZOBACZ WSZYSTKIE TRASY W KARPATACH >>

Ekoturystyka niedaleko Kijowa

Karpaty to wspaniale, ale często mamy zaledwie kilka dni wolnego na niezapomniany wypoczynek. Przygotowaliśmy świetną ofertę! Gór w pobliżu Kijowa nie ma, za to są rzeki - dlaczego więc nie organizować spływ? Przygotowaliśmy kilka wspaniałych tras. Dołącz!

Сплав по ДеснеSpływ kajakowy Desną - 4 dni

Wspaniały pomysł na weekend lub święta! W 4 dni bez pośpiechu spłyniemy jedną z najpiękniejszych rzek Ukrainy od Ostra do Kijowa. Kilometry kajakiem, pełnowodna rzeka, wieczorne historie przy ognisku i łowienie ryb - zapewniamy! 

 

зеленый туризм в киевской областиSpływ Irszą - 3 dni

Nietrudna wyprawa wodna niedużą, ale miłą rzeką, która na końcu wpada do wielkiego zbiornika. Z Kijowa wyjeżdżamy w piątek wieczorem, wracamy już w niedzielę - wspaniały weekend i żadnych problemów w pracy.

Najbliższe programy

Było pomocne? Udostępnij:
5