Podróże do krajów egzotycznych

Egzotyczne podróże – o zawsze niezapomniana przygoda w najbardziej interesujących i tajemniczych zakątkach świata. Takiej przygody nigdy nie zapomnisz, ona na zawsze Cię zmieni. Zobaczysz i dotkniesz tego, o czym wielu boi się nawet marzyć.  Właśnie wędrówki   do egzotycznych krajów najmocniej łamią stereotypy i rozszerzają horyzonty. eszcze dziś siedzisz na kanapie, marząc o nadzwyczajnych przygodach, a już jutro kąpiesz się w gorących źródłach Islandii wśród kolorowych gór Landmannalaugar, ciężko oddychasz na ścieżce do bazy pod Everestem, podziwiasz nadzwyczajne Andy lub Kordyliery, płyniesz w canoe przez dżunglę Chitwan pod nieśpiącym nadzorem krokodyli, szukasz nowych pomysłów na zdjęcie na solnisku Uyuni, karmisz lamy wśród ruin Machu Picchu z ręki…… Właśnie takie niezapomniane podróże wypełniają życie barwą. Przy czym poniekąd w bezpośrednim znaczeniu - na przykład, podczas Happy Holi w Nepalu lub Indii. Piszę ten tekst, a mój umysł już jest w nowym egzotycznym kraju! Też tak masz? Wtedy zapoznaj się z naszą ofertą.

экзотические путешествия по странам мираэкзотические туры

Najbliższe egzotyczne podróże

 

Cały świat przed Tobą – lub gdzie   jeździmy w wędrówki egzotyczne

Nie możemy siedzieć w domu. Po prostu tego nie umiemy! Mija miesiąc, i powoli psuje się humor i zaczyna się depresja. Może to wcale nie jest depresja, tylko normalne dla większości ludzi życie – kiedy nic interesującego się nie odbywa, tylko ciągłe złe wiadomości w telewizji. Najlepsze wyjście to – podróże. Dlatego każdy rok rozszerzamy horyzonty, odkrywamy dla siebie i innych coraz nowe trasy w najbardziej niedostępnych i dalekich zakątkach naszego globu. Ale już zaczynamy myśleć o podróżach za jego granice)).

экзотические путешествия

Zdarza się, że wyruszamy do nieznanego kraju i zapraszamy was ze sobą. Często takie podróże przynoszą najwięcej przeżyć i emocji, bo idziemy nie zwykłą drogą, lecz odkrywamy ją. Poczujesz się jako prawdziwy Kolumb, zmierzający do nieznanego. Oprócz tego, takie podróże zawsze są tańsze. O takich wędrówkach zawiadamiamy na Facebook’u, dlatego polecamy polubić naszą stronę - nie stracisz żadnej niesamowitej przygody!

Zobaczmy, do których regionów organizujemy wyprawy. Przeczytać o każdym regionie więcej można, nacisnąwszy na zdjęciu lub nazwę.

экзотическая ИсландияTrekking na Islandii

Nadzwyczajna i bardzo niezwykła ziemia. Tu jest wszystko – gejzery, wulkany, wodospady, kolorowe góry, gorące źródła, czarne plaże oceanu Atlantyckiego, lodowce i laguny lodowcowe, zabawne maskonury i kotiki, wieloryby i delfiny, owce i konie. To wszystko zobaczymy podczas podróży na Islandię. Ale bądźcie przygotowani na surowe warunki pogodowe tego ślicznego północnego kraju.

 

 

экзотический отдыхТrekking w Nepalu

Właśnie w Nepalu jest położony najwyższy szczyt świata – Everest. Między innymi, jedna naszych tras prowadzi do jego podnóża. Majestatyczne zaśnieżone szczyty Himalajów, prawdziwa dżungla, szalone uliczki Katmandu, pradawne buddyjskie i hinduistyczne  świątynie, małpy i słonie – dzięki temu Nepal stał się Mekką wielbicieli aktywnego wypoczynku z całego świata.

 

 

экзотические походыPodróż do Patagonii - Argentyna i Chile

Przejść drogą dzieci kapitana Granta to marzenie dla wielu, natomiast Ty masz taką możliwość. Patagonia – to region, o którym można długo opowiadać. Nadzwyczajne lodowce, kolonie pingwinów, malowniczy Fitz Roy, najbardziej południowe miasto na świecie – to tylko mała część tego, co czeka na nas w tym nadzwyczajnym treku.

 

 

путешествия в экзотические страныPodróż do Boliwii

Kolejna wspaniała trasa łącząca w sobie najpiękniejsze miejsca tego niezwykłego i egzotycznego kraju. Jezioro Titicaca, solnisko Uyuni, niepowtarzalne Kordyliery, wejście na Huayna Potosi – każde z tych miejsc jest warte osobnej podróży, ale postaraliśmy się zmieścić wszystko w jedną nadzwyczajną wędrówkę.  

 

 

экзотические походы в ПеруWyprawa do Peru

Każdy słyszał o Machu Picchu – dawnym tajemniczym mieście Inków. Nie istnieje podróżnika. który by nie marzył o przechadzce jego uliczkami. Machu Picchu – jest tylko jedną atrakcją, która czeka na was w wyprawie do Peru.

 

 

 

экзотическое путешествиеPodróż do Maroko

Afryka nie jest tak daleka, jak o niej się mówi. Proponujemy nie zwykłą egzotyczną podróż do Maroko, lecz Sylwester w Afryce! Musisz się zgodzić - takie święto zostanie w pamięci na całe życie. W podróży na nas czeka wiele interesującego, zwłaszcza wejście na szczyt Tubkal.

 

 

экзотические походыWyprawy do Norwegii

Jeden z najbardziej rozwiniętych i najdroższych krajów Europy słynie nie tylko z wysokiego standardu życia, ale też z niezwykłej natury. Tu są piękne góry, wysokie wodospady, kryształowe jeziora. Ale wizytówką kraju są fiordy wcinające się w linię brzegu na setki kilometrów. Największy z nich - Sogne-fiord - przepłyniemy w drodze do pięknego miasteczka Bergen. Wszystko po to, by dotrzeć do Języka Trolla.

 

 

поход в экзотические страныWyprawy w Turcji

Turcja jest nie tak dalekim, ale bardzo interesującym krajem. Tu jest wiele do obejrzenia - zwłaszcza jest warta uwagi słynna droga Licyjska będąca jednym z dziesięciu najpiękniejszych treków świata. W Kapadocji pojawia się uczucie nierealności - tutejsze krajobrazy są naprawdę pozaziemskie.

 

 

 

Już chce Ci się w podróż? Już znasz, gdzie pojedziesz najpierw? Jeśli nie pisz lub dzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dotknij nieznanego - i Twoje życie zmieni się na zawsze!

Było pomocne? Udostępnij:
5