POMAGASZ DZIECIOM idąc z nami na wyprawę

  • organizowaliśmy trening w lesie i trzydniową wyprawę z wejściem na Howerlę oraz programem wycieczek.

Cześć! Mamy wspaniałą wiadomość! Idąc z nami na wyprawę wspomagasz dzieci z sierocińca, z biednych i niepełnych rodzin. Umówiliśmy się z centrum pomocy dzieciom «Zlahoda», na przeprowadzenie dla ich dzieci bezpłatnej wyprawy w Karpatach. Teraz w centrum jest około 30 dzieci (na wyprawę idą nie wszyscy). Wśród nich - dzieci-sieroty, dzieci z rodzin patologicznych, dzieci uchodźców ze strefy działań wojennych na Wschodzie Ukrainy. Wiek dzieci – od malutkich do dorosłych – 16-17 letnich. Ilość dzieci ciągle się zmienia, ktoś przychodzi, ktoś idzie.

детки с детского центра

Chcemy przynieść trochę dobra i światła w ten świat i podarować radość wyprawy dzieciom!  Razem z wami obowiązkowo to zrobimy!

Pomoc dzieciom nie jest wliczona w cenę wyprawy, od tego cena nie wzrasta. Po prostu oddajemy część własnych zarobków.

Bierzemy na siebie wszystkie wydatki związane z organizacją wyprawy, wyżywieniem, transportem, wypożyczeniem sprzętu, pracą przewodnika. Centrum dla dzieci ma tylko znaleźć pieniędzy na bilety do Iwano-Frankowska. Jeśli to się nie udaje, staramy się sami znaleźć potrzebną kwotę. W wyprawie weźmie udział około 10 osób.

Wyprawa to tylko początek. Potem przemyślimy inne warianty.

Jeśli ktoś chce pomóc dodatkowo, można napisać do nas.

Kilka zdjęć dzieciaków z dnia kobiet. Trafiłem tam przypadkowo, kiedy przychodziłem do kierownika centrum. Od dawna nie byłem na takich wydarzeniach. Dzieciaki śpiewają, tańczą, czytają wierszyki.

поют песни

танцуют

подготовка к празднику

Było pomocne? Udostępnij:
5