Klub turystyczny "Kuluar " - zapoznajmy się :)

Cześć, turysto! Tak, na pewno jesteś turystą, jeśli wchodzisz na naszą stronę - interesujesz się wyprawami i podróżami, szalejesz od zapachów polnych kwiatów i bezmiaru górskich krajobrazów, chcesz zwiedzić wszystko, spróbować wszystkiego i poznać każdego! Mamy rację? ;) Wtedy jesteś w dobrym miejscu - bo my jesteśmy tacy sami, wielbiciele przygód i miłośnicy niekończących się wędrówek, możemy Ci zaoferować właśnie to, czego  potrzebujesz . A musisz potrzebować aktywnego i niezapomnianego wypoczynku - żadnych urlopów na plaży!

в Крыму

Zapoznajmy się! Nie jesteśmy biurem podróży czy agencją turystyczną w zwykłym znaczeniu tych pojęć.  Jesteśmy – ekipą kolegów zakochanych w górach, nie wyobrażamy swojego życia bez wędrówek. Chcemy, żebyście też się zakochali w górach i podróżach, jeśli dotychczas nie jesteście zakochani ;) Przecież nie ma uczucia lepszego, niż łyk mroźnego powietrza na pokonanej przełęczy, duma z samego siebie, chęć wsiąknięcia całego piękna przyrody w każdą komórkę swojego ciała … W takie chwile czas przestaje biec. Nie ma nic lepszego, niż wieczorne rozmowy przy ognisku, znajomości z interesującymi ludźmi i nowymi krajami. Każdy odnajduje coś dla siebie, ale wszyscy od razu zakochują się w górach i chodzą na wyprawy znów i znów!

топаем на Кавказе

Rozumiemy, że dla większości z was wyprawa jest wyjściem ze strefy komfortu, wydarzeniem, które poprzedzają przygotowania i zmartwienia, pytania i obawy - przecież musisz powierzyć nieznajomym ludziom swój wypoczynek (a czasem życie). Cenimy to i dziękujemy za zaufanie. Staramy się sprawić, by wszystkie nasze programy były maksymalnie bezpieczne i jednocześnie różnorodne, niezapomniane!  żebyście wrócili do domu zdrowi, pełni energii i przeżyć, mieli wiele do opowiedzenia kolegom i poszli w następną wyprawę z nimi! Nie obiecujemy, że będzie dobra pogoda, ale gwarantujemy mnóstwo pozytywnych emocji i wspomnień!

на ЭльбрусеНепал

W wyprawach pracują tylko doświadczeni zawodowi przewodnicy. Wśród nich są sportowcy-alpiniści i turyści mający międzynarodowe nagrody i osiągnięcia, oraz «“starzy” turyści» nie uprawiający turystyki sportowej, ale już od wielu lat depczący górskie ścieżki.  Możesz przeczytać o naszych przewodnikach tutaj. Poznasz ich lepiej już na wyprawie, przed wyprawą będziesz kontaktować z Oksaną i Tarasem (oczywiście, gdy nie jestem na wyprawie – a to zdarza się niezbyt często).

Mam na imię Taras, jestem założycielem oraz kierownikiem klubu. Czasem kontaktuję z wami za pomocą poczty elektronicznej i przez telefon, ale częściej bywam na wyprawach))

Оксана
Oksana - właśnie ona zawsze odpowiada na wszelkie pytania  o wyprawach za pomocą poczty elektronicznej i przez telefon,   koordynuje i ubezpieczuje grupy             

 

Ciągle dodajemy nowe miejsca i nowe trasy do naszych programów, więc śledź nasze nowości, żeby nie zgubić coś interesującego. Gdzie? Zobacz.

КавказМангуп

Jeszcze masz wątpliwości? Wtedy przeczytaj opinie uczestników. Czasem organizacja dobrej wyprawy potrzebuje wysiłku i czasu, czasem możesz się zmęczyć. Ale potem ktoś wysyła swoją opinię o wyprawie, czytasz i rozumiesz, że pracujesz na rzecz ludzi, ich zadowolenia i wdzięczności! To dodaje sił i chęci do stworzenia nowych wspaniałych tras. Więc pisz opinie, one pomagają i motywują!

Do zobaczenia na ścieżkach, kolego!

Było pomocne? Udostępnij:
5